akcesoria

Ciekawe gadżety z serii GoPro

Skoro masz już kamerę sportową GoPro i podstawowe akcesoria GoPro, to możesz teraz zastanowić się nad dodatkowym wyposażeniem. Sprawdzi się ono w niejednej wakacyjnej sytuacji i da możliwość nagrania wyjątkowych zdjęć. Oto ciekawe gadżety do GoPro.

GoPro Video Lightning system

GoPro Video Lightning system to wodoszczelny zestaw oświetleniowy idealny dla każdego nurka – zarówno dla początkującego, jak i rasowego profesjonalisty. Świadczy o tym jego wykonanie – z anodowanego aluminium wygrawerowanego laserowo. Zdecydowanie wart swej ceny.

GoPro Smart Remote

GoPro Smart Remote to wodoszczelny pilot do kamer Gopro – GoPro Smart Remote. Dzięki niemu możesz sterować kamerą GoPro z odległości nawet do 180 metrów. Pilot ma wbudowany wyświetlacz, dzięki któremu masz podgląd widoku z kamery. Możesz go zamontować na rękę lub plecak. Poza tym ma funkcję TAG, która pozwala na oznakowanie konkretnego momentu filmiku.

GoPro Fetch Dog Harness

Uchwyt GoPro Fetch Dog Harness został zaprojektowany specjalnie dla Twojego czworonoga. Jest polecany dla psów – zarówno tych mniejszych, jak i tych większych (zakres wagowy jest bardzo szeroki: od 7kg do 54 kg). Można go zamontować zarówno na brzuchu, jak i plecach zwierzaka. Uchwyt wykonany jest z materiału łatwego do utrzymania w czystości. GoPro Fetch Dog Harness jest wodoodporny, więc Twój pies może swobodnie wskakiwać w kałuże, a nawet pływać. Miękka konstrukcja tego uchwytu spowoduje, że pies nie odczuje jej na sobie. Nie można go używać jako smyczy. GoPro Fetch Dog Harness da Ci niespotykaną możliwość zobaczenia świata oczami Twojego zwierzaka.

Plecak GoPro seeker

GoPro to nie tylko wysokiej jakości sprzęt nagrywający. To również dodatkowe akcesoria. Wszystkie sprzęty do kamery Go Pro spakuj do plecaka GoPro seeker. Jest całkiem poręczny i da Ci możliwość przymocowania kamery GoPro na kilka różnych sposobów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *