porady sprzęt

Dlaczego warto wybrać kamerę GoPro Hero 6 Black?

Seria kamer GoPro Hero to ciekawa propozycja dla tych, którzy nie tylko cenią sobie nowinki techniczne, ale przede wszystkim chcą wysokiej jakości sprzętu, który uwieczni wyjątkowe chwile.

Kamera GoPro Hero 6 Black

Kamera GoPro Hero 6 Black jest nowszą wersją modelu Hero 5 black. Na pierwszy rzut oka oba sprzęty są bardzo podobne do siebie. Mają przede wszystkim tą samą wielkość ekranu. A co je różni? Między innymi to, że kamera GoPro Hero 6 black ma procesor obrazu GP1 – niezwykle wydajnym i imponującym pod względem parametrów. Ma znacznie lepszą jakość obrazu i ulepszoną stabilizację nagrywania (jeśli nagrywasz w trakcie biegania, to obraz będzie widocznie stabilniejszy) oraz rozszerzone komendy głosowe. Poza tym szybciej odświeża ekran, ma bardziej płynne przewijanie menu kontekstowego, szybciej reaguje na dotyk ekranu. Ma mniejszą ilość szumów w słabych warunkach oświetleniowych. Oba modele z serii GoPro HeroGoPro Hero 5 Black i GoPro Hero 6 Black są kompatybilne, działają przy użyciu tych samych akumulatorów i ładowarek. Największą zaletą jest funkcjonalność o nazwie QuikStories – kamera GoPro Hero z łatwością prześle nagrany materiał do Twojego telefonu i już po chwili będziesz miał przetworzony i zmontowany filmik. Co jeszcze? Zanim Twoja kamera GoPro Hero 6 Black rozpocznie nagrywanie, możesz ustawić czterokrotny zoom w FullHD. Super, co?

Kamera GoPro Hero 6 Black

Jeśli jesteś miłośnikiem sportów ekstremalnych, to zdecyduj się na GoPro Hero 6 Black. GoPro to lider na rynku kamer sportowych, a najnowszy model GoPro Hero 6 Black jest zdecydowanie wart swej ceny. Zobacz więcej na https://www.gohd.pl/produkt/kamera-gopro-hero6-black

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *