porady sprzęt

Dlaczego warto zdecydować się na kamerę GoPro Fusion 360?

Kamera GoPro Fusion 360 jest to kamera GoPro w niezwykle innowacyjnej wersji. Co tym razem zaoferowali nam producenci?

Innowacyjna kamera GoPro Fusion 360

Przede wszystkim jest to kamera GoPro, która nagrywa filmy i zdjęcia sferyczne. Możesz nią tworzyć filmiki w opcji 5.2 K, co oznacza idealną jakość obrazu i możliwość uzyskania 30 klatek na sekundę. Nagrywanie wszystkiego, co nas otacza w obrocie 360 stopni i robienie zdjęć sferyczne jest niezwykłym doświadczeniem. Takie ujęcia robią kolosalne wrażenie. Dzięki swoim właściwościom kamera GoPro Fusion 360 jest świetnym wyborem dla miłośników sportów ekstremalnych, którzy cenią sobie profesjonalny sprzęt do robienia doskonałych ujęć w ruchu.

Kamera GoPro Fusion 360 i jej najciekawsze funkcje

Kamera GoPro Fusion 360 ma kilka ciekawych funkcji. Pierwsza to tryb Small Planet. Jeśli kamera robi ujęcia z góry, to tworzy kulisty kształt rzeczywistości. Super sprawa dla wszystkich sportowców, którzy wznoszą się w powietrze. Takie ujęcia będą mieli tylko posiadacze GoPro Fusion 360! Kamera GoPro Fusion 360 ma też funkcję OverCapture do tworzenia tradycyjnego formatu zdjęć i filmów, dzięki której nawet z nagrania sferycznego możesz uzyskać płaski obraz rzeczywistości.

Pozostałe cechy GoPro Fusion 360

Kamera GoPro Fusion 360 ma też funkcję Stitching, która pozwala na robienie ujęć poza perspektywą zamocowania kamery, dając wrażenie, że robi je osoba z zewnątrz. Ujęcia są tak płynne, że nie musisz nawet dokupować gimbala. Ciekawym rozwiązaniem w tej kamerze jest tez funkcja 360 Audio, która daje niesamowitą jakość dźwięku, dzięki rejestrowaniu go ze wszystkich stron.

Dodatkowe wyposażenie GoPro

Kamera GoPro Fusion 360 jest wyposażona w uchwyt Fusion Grip w wbudowanym wysięgnikiem i statywem. Do kamery GoPro Fusion 360 możesz dokupić na przykład akumulator litowo-jonowy o pojemności 2620 mAh.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *