akcesoria

Dron GoPro Karma i pasujące do niego akcesoria

Od dłuższego czasu nagrywasz filmiki kamerą sportową GoPro i szukasz czegoś więcej niż tylko kamera do nagrywania? A co byś powiedział, gdyby Twoją kamerę GoPro umieścić na dronie? Wyobraź sobie te ujęcia! Ciekawą propozycją dla Ciebie będzie Dron GoPro Karma wraz z akcesoriami.

Dron GoPro Karma

Dron GoPro Karma jest stosunkowo prosty w obsłudze, steruje się nim wręcz intuicyjnie. Jest też bardzo łatwy w transporcie i kompaktowy. Z łatwością spakujesz go na wakacyjny wyjazd i nie będziesz miał żadnych problemów ze złożeniem go na miejscu. Pasuje do niego kamera GoPro Hero 6 i kamera GoPro Hero 5. Jakość obrazu z drona GoPro Karma jest więc bardzo wysoka.

Cztery tryby filmowania dronem GoPro Karma

Dron GoPro Karma ma cztery tryby filmowania: tryb Cable Cam, dzięki któremu dron GoPro Karma pokonuje ustaloną przez Ciebie trasę; tryb Dronie, który daje możliwość zrobienia selfie, tryb Orbit, w którym dron GoPro Karma okrąża wyznaczony punkt w przestrzeni oraz tryb Reveal, w którym przybliża się do ustalonego celu łagodnie unosząc kamerę GoPro.

Podstawowe akcesoria GoPro Karma

Do drona GoPro Karma możesz dokupić różne akcesoria. Może być to na przykład zapasowe podwozie Landing Gear, zapasowe ramiona, czy komplet śmigieł GoPro Karma. Możesz też dokupić dodatkowy akumulator o pojemności 5100 mAh 14,8 V. Umożliwi on do 20 minut lotu drona. Producent oferuje też przedłużkę GoPro Extension do gimbala ręcznego GoPro Karma Grip.

GoPro Karma controller

Kontroler GoPro Karma daje pełną gwarancję obsługi Twojego GoPro drona – kontrolujesz zarówno tryb pracy kamery GoPro, jak i jej szczegółowe ustawienia. Możesz też podglądać na nim obraz z kamery GoPro. Posiada ekran dotykowy, na którym widać obraz w czasie rzeczywistym, który jest rejestrowany przez dron.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *