sprzęt

Kamera GoPro Hero i jej mocne strony

Dziś parę słów o zaletach kamery sportowej GoPro Hero.

Kamera GoPro Hero

Kamera GoPro Hero jest wodoszczelna i nie wymaga zakładania dodatkowej obudowy, dzięki czemu możesz swobodnie i bez czasochłonnego przygotowania korzystać z niej w każdych warunkach. Nie ważne, czy pływasz na desce, właśnie nurkujesz, czy uprawiasz sporty zimowe.

Kamera GoPro Hero 5 Black

Kamera GoPro Hero 5 Black zapewni, że będziesz mógł się spokojnie zanurzyć do głębokości 10 metrów. Jeśli zanurzasz się głębiej, to bez wahania dokup GoPro Super Suit – wodoodporną obudowę, której będziesz mógł używać aż do głębokości 60 metrów. Kamera GoPro Hero 5 Black ma wbudowane trzy mikrofony, które eliminują uciążliwe szumy w odsłuchu. Ma też ulepszoną jakość obrazu – teraz jest to Ultra HD 4K w 30 klatach na sekundę. Kamera GoPro Hero 5 Black ma też ekran dotykowy z powłoką Corning Gorilla Glass.

Kamera GoPro Hero 5 Session

Kamera GoPro Hero 5 Session to jedna z najmniejszych kamer sportowych z formatem Ultra HD 4K. Wysoka jakość obrazu to zdecydowana zaleta tego modelu kamery GoPro. Kamera GoPro Hero 5 Session jest też niezwykle lekka i kompaktowa. Jej mocną stroną jest sterowanie głosem (możesz wydawać proste komendy głosowe w 7 językach) oraz wodoszczelność bez zakładania na nią obudowy (możliwość zanurzenia do głębokości 10 metrów). Kamera GoPro Hero Session posiada też funkcjonalność Protune, polecaną szczególnie dla tych, którzy cenią sobie obraz możliwy do obróbki w montażu filmiku. Ręcznie zmienisz kolorystykę, kontrast, czy szybkość migawki. Kamera GoPro Hero Session zrobi doskonałe zdjęcia – ma matrycę 10MP i cyfrową stabilizację obrazu.

Kamera GoPro Hero 5 Black i kamera GoPro Hero 5 Session – zalety

Zarówno Kamera GoPro Hero 5 Black, jak i kamera GoPro Hero 5 Session mają funkcję stabilizacji obrazu (przyda się, prawda?) i sterowanie głosem. Dzięki tym ułatwieniom nie musisz się już martwić o niestabilne ujęcia albo brak możliwości ręcznego sterowania urządzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *