sprzęt

Kamera GoPro Hero i jej zalety

Gotowy na prawdziwie wakacyjną przygodę? Walizki i sprzęt już prawie spakowane? Nieważne, czy nurkujesz, czy pływasz na wakeboardzie, czy skaczesz na bungee. Brakuje Ci tylko jednego – dobrej kamerki sportowej.

Seria kamer GoPro

GoPro to amerykański producent kamer sportowych. Słynie z wysokiej jakości wodoodpornego sprzętu i kompatybilnych akcesoriów. Jeśli podejmujesz coraz większe wyzwania sportowe, to czas na zakup profesjonalnego sprzętu. Dzięki niemu uwiecznisz te wyjątkowe chwile.

Kamera GoPro Hero

Kamera GoPro Hero jest wodoszczelna i wytrzymała na wstrząsy oraz warunki atmosferyczne. Nawet jeśli masz najnowszy model smartfona, to nie ma on szansy stanąć w szranki z profesjonalną kamerą GoPro Hero. Zrobi ona dla Ciebie doskonałe zdjęcia – ma matrycę 10MP i cyfrową stabilizację obrazu. Posiada łatwy w obsłudze 2-calowy ekran dotykowy, dzięki któremu ze spokojem wykadrujesz ujęcia i podejrzysz materiał, który nakręciłeś. Teraz już nie musisz się obawiać rozmytych ujęć w trakcie jazdy rowerem, biegania czy pływania. Niezależnie od tego, czy kręcisz ujęcia z ręki, czy korzystasz z profesjonalnego uchwytu GoPro, zgromadzony przez Ciebie materiał zaskoczy swoją jakością.

Wodoszczelność i jakość dźwięku w kamerze GoPro Hero

Z kamerą GoPro Hero będziesz mógł się spokojnie zanurzyć do głębokości 10 metrów. Kamera GoPro Hero ma też wielką zaletę – posiada znacznie lepszą jakość dźwięku, co do tej pory było minusem kamer GoPro. Kamera GoPro Hero jest kompatybilna z ponad trzydziestoma akcesoriami GoPro.

Dodatkowe funkcje kamery GoPro Hero

Kamera GoPro Hero posiada ponadto funkcję Voice Control, dzięki której będziesz mógł wydawać proste polecenia głosowe. Kamera GoPro Hero to też funkcja QuikStories, co oznacza, że kamera GoPro Hero prześle nagrany materiał do Twojego telefonu i już po chwili będziesz miał przetworzony i zmontowany filmik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *