akcesoria

Mały gadżet, a cieszy. O uchwytach do kamery GoPro

Masz już fajną kamerkę. Teraz czas na uchwyt do GoPro. Uchwyty GoPro mają różne właściwości, ale łączy je jedno – pomogą Ci ustabilizować obraz przy robieniu ujęć i posłużą jako kompaktowy statyw. Na wakacjach są one szczególnie przydatne, kiedy chcesz zrobić dużą ilość zdjęć i filmów w jak najlepszej jakości. W sklepach znajdziesz różnego typu uchwyty GoPro.

Podstawowe uchwyty GoPro

Ciekawy uchwyt do kamery GoPro to GoPro El Grande Selfie Stick. Jest to aluminiowy wysięgnik teleskopowy nadający się do użytkowania w każdych warunkach atmosferycznych. Rozłożony maksymalnie ma 97 cm, więc swobodnie możesz nim robić ujęcia z dystansu. Uchwyt GoPro wyposażony jest w głowicę kulową i szybkozłączkę, dzięki którym możesz precyzyjnie ustawić kamerę GoPro. Może też posłużyć jako statyw do Twojej kamerki.

Kolejny uchwyt Go Pro to dostosowany do użytkowania z wszystkimi kamerami GoPro uchwyt GoPro Grenade Grip. Jest niewielkich rozmiarów (ze spokojem zmieścisz go w kieszeni) i ma stosunkowo małą wagę (waży 85 gram). Jest bardzo poręczny, co pozwala na stabilizację obrazu podczas robienia ujęć.

Pływający uchwyt GoPro Bobber

Pływający uchwyt GoPro Bobber to super rozwiązanie jeśli kochasz pływać, nurkować, czy surfować. Tego typu uchwyt do kamery GoPro zapewni bezpieczeństwo Twojej kamery – uchwyt do GoPro nie zatonie i ma jaskrawo żółty kolor, dzięki czemu łatwo znajdziesz go na wodzie.

Monopod 3-Way GoPro

Jeden z ciekawszych uchwytów to monopod 3-Way GoPro. Jak sama nazwa wskazuje jest to łamany monopod, którego możesz użyć w trzech różnych wariantach – nie tylko jako uchwyt GoPro do trzymania w ręce, ale również jako wysięgnik do selfie, czy statyw do kamery GoPro.

Uchwyt GoPro typu Shorty

Jeśli wolisz coś kompaktowego, to rozwiązaniem będzie uchwyt Go Pro typu Shorty. Jest to idealny gadżet, jeśli szukasz małego statywu, który zmieści się w kieszeni spodni lub w torebce. Łączy w sobie dwie funkcje – wysięgnika i statywu. Ma naprawdę niewielkie rozmiary – po złożeniu zajmuje 11,7 cm. Jest kompatybilny z wszystkimi kamerami GoPro.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *