akcesoria

Najciekawsze akcesoria do Twojej kamery GoPro

Jesteś szczęśliwym posiadaczem kamery GoPro i teraz zastawiasz się jakie akcesoria GoPro dokupić? Kombinujesz, co może się Tobie przydać w czasie wakacyjnego wyjazdu? Poniżej prezentujemy kilka typów dla Ciebie.

Najciekawsze akcesoria do Go Pro

Akcesoria Go Pro przydadzą się Tobie szczególnie jeśli cenisz sobie dobrą jakość i funkcjonalność sprzętu. Ułatwią one korzystanie z kamery, często będą wręcz niezastąpione.

GoPro Smart Remote

Ciekawą propozycją jest wodoszczelny pilot do kamer Gopro – GoPro Smart Remote. Dzięki niemu sterujesz swoją kamerą z odległości nawet do 180 metrów. Pilot ma wbudowany wyświetlacz, dzięki któremu masz podgląd widoku z kamery. Możesz go zamontować na rękę lub plecak. Poza tym ma funkcję TAG, która pozwala na oznakowanie konkretnego momentu filmiku. Jedna uwaga – w starszej wersji kamer GoPro 3 ta funkcja nie jest aktywna.

GoPro chesty

Inna propozycja to szelki montażowe GoPro chesty – szczególne rozwiązanie do wszelkiego rodzaju sportów ekstremalnych. Dzięki szelkom możesz zamocować kamerę GoPro na klatce piersiowej i nagrać unikalne filmiki.

GoPro Float

GoPro Float to gąbka wypornościowa pasująca do serii GoPro Hero 5 i GoPro Hero 6, dzięki której Twoja kamerka nie ma szans na zatonięcie. Gąbka jest w intensywnie pomarańczowym kolorze, więc łatwo będzie ją znaleźć. A razem z nią – Twój sprzęt. Gąbkę mocuje się do obudowy GoPro.

GoPro Anti Fog Inserts

GoPro Anti Fog Inserts to tak zwany must have, czyli wkładki pochłaniające wilgoć. Mogą się przydać w wielu sytuacjach, zwłaszcza jeśli kochasz freediving albo wakeboard.

GoPro Case Black

Akcesoria GoPro to również pokrowce. GoPro Case Black jest bardzo poręczny i da Ci możliwość bezpiecznego przechowywania Twojej kamery i najpotrzebniejszych akcesoriów.

Jak kupować akcesoria do kamer Go Pro?

Pamiętaj – kupuj tylko autentyczne akcesoria do GoPro. Szukaj przede wszystkim polskiego dystrybutora. Zobacz, co ma do zaoferowania Twój sklep – najlepiej ten sprawdzony. Zobacz więcej na https://www.gohd.pl/kategoria/akcesoria-gopro

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *