akcesoria

Najciekawsze gimbale do kamer sportowych GoPro

Ile razy zdarzyło się, że nakręciłeś super ujęcie smartfonem albo kamerą GoPro, po czym okazało się, że jest rozmazane? Ile razy byłeś na siebie zły z tego powodu? Na szczęście takie sytuacje mogą należeć do Twojej przeszłości. Dobrą propozycją dla Ciebie będzie gimbal do GoPro.

Po co mi gimbal?

Gimbal to stabilizator kamery, który niweluje drgania ręki osoby, która nagrywa film. Poprawia to znacząco jakość nagrywanego materiału. Pamiętaj, że gimbal to nie jest po prostu uchwyt. To często zaawansowany układ czujników i sensorów, który jest w stanie utrzymać smartfona albo kamerę w bezruchu. Konkretnie gimbal może się składa
z silników bezszczotkowych i żyroskopu, które poziomują nasz sprzęt i niwelują drgania przy nagrywaniu. Gimbale dzielą się na trzy rodzaje: jednoosiowe, dwuosiowe i trójosiowe. Zastawiasz się teraz jaki gimbal wybrać do Twojej kamery GoPro? Oto dwie propozycje gimbali do Twojej kamery GoPro.

Stabilizator ręczny GoPro Karma Grip

Stabilizator ręczny GoPro Karma Grip to oferta najwyższej jakości obrazu bez żadnych drgań. Jest to gimbal trójosiowy, który pasuje zarówno do kamery GoPro Hero 5 Black, jak i kamery GoPro Hero 6 Black. Jeśli dokupisz ramkę montażową, do gimbal będzie pasował także do kamery GoPro Hero 4 Black i kamery GoPro Silver. Ma on osobne zasilanie, które pozwala na ok. 100 minut pracy urządzenia. Silnik pracuje bardzo cicho, więc nie musisz się obawiać o zakłócenia w trakcie nagrywania Twojego filmu. W rękojeści wbudowane są przyciski funkcyjne sterujące kamerą. Możesz zmieniać tryby, wyzwalać migawkę, włączyć nagrywanie filmu i nie tylko.

Gimbal GoPro Karma

Czy korzystasz już z drona GoPro Karma? Jeśli tak, to w ofercie GoPro jest też gimbal GoPro Karma do drona. Można go umieścić pod dronem Go Pro Karma lub połączyć z uchwytem GoPro Karma Grip i kręcić filmiki z ręki. Na pewno się przyda, jeśli chcesz mieć gwarancję niezapomnianych ujęć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *