aplikacje

Co nieco o aplikacjach GoProApps

Producent kamer GoPro wpadł na ciekawy pomysł. Udostępnił swoim klientom aplikacje mobilne GoPro i GoPro Plus. Pozwalają one na zdalne obsługiwanie kamer z serii GoPro. Używając GoProApps możesz zmieniać ustawienia kamerki, podglądać obraz na jej ekranie i edytować materiał zebrany w galerii.

Aplikacja GoPro

Aplikacja GoPro umożliwi Ci przeglądanie i kadrowanie ujęć oraz odtwarzanie filmów z kamer GoPro i będziesz mógł je dalej udostępniać. Co więcej, będziesz mógł rozpocząć i zakończyć nagrywanie materiału oraz z łatwością edytować ustawienia kamery. Funkcje, które znajdują się w kamerach GoPro Hero 5 Black, Go Pro Hero 6 Black i GoPro Fusion 360 staną się dla Ciebie dostępne przy użyciu Twojego telefonu komórkowego. Aplikacja jest darmowa i można ją pobrać zarówno na App Store, jak i na Google Play.

Aplikacja GoPro Plus

Posiadanie aplikacji GoPro Plus umożliwi Ci automatyczne zgrywanie nagranego materiału do chmury. Na swoim koncie będziesz mógł przechowywać nieograniczoną liczbę zdjęć oraz do 35 godzin nagrań. Aplikacja sprawi, że będziesz miał nieograniczony dostęp do swoich zasobów w każdym miejscu i w każdej chwili. GoPro Plus to aplikacja płatna, dlatego by ją najpierw przetestować możesz się zdecydować bezpłatny 30-dniowy okres próbny.

Jak to działa?

Zasada działania aplikacji GoProApps jest bardzo prosta. Kamera łączy się z telefonem za pomocą WiFi. Następuje przesył danych, które zgromadziłeś. Potem przy użyciu Twojego telefonu możesz stworzyć swoją historię w QuikStories i złożyć z nagranego materiału niezwykły film z efektami specjalnymi i podkładem muzycznym. Możesz też wrzucać najlepsze ujęcia na Facebooka, Instagram albo wysyłać je mailem do kogokolwiek zechcesz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *