akcesoria

Statyw do GoPro sprawdzi się na niejednych wakacjach (i nie tylko)

Statyw do GoPro przyda się Tobie w każdej sytuacji, w której będzie Ci zależało na wyjątkowym ujęciu i stabilnym obrazie.

GoPro Gooseneck

Gooseneck to elastyczny statyw do GoPro, który zaskakuje swoim futurystycznym wyglądem. Nie jest on przypadkowy. To właśnie jego nietypowa, giętka budowa powoduje, że ten statyw do GoPro jest bardzo elastyczny i umożliwi Tobie na dowolne położenie kamery GoPro. Statyw Gooseneck niczym „łabędzia szyja” wygina się na wiele sposobów i powoduje, że ujęcia, które kręcisz są zupełnie wyjątkowe. Stabilne filmy, z ujęciami z różnego punktu widzenia będą świetnym materiałem, którym będziesz się mógł pochwalić znajomym. Jest prosty w obsłudze i łatwy w montażu. Kompatybilny z wszystkimi kamerami GoPro. Maksymalna długość statywu to ok. 20 cm.

Trójnogi statyw do GoPro z mocowaniem

Trójnogi statyw do GoPro z mocowaniem pozwala na montaż kamer GoPro. Posiada szybkozłączkę, dzięki której możesz precyzyjnie ustawić kamerę GoPro i bez problemu ją odpiąć. Jest wytrzymały i bardzo lekki.

Monopod 3-Way GoPro

Monopod 3-Way GoPro – jak sama nazwa wskazuje – to łamany monopod, którego możesz użyć w trzech różnych wariantach – jako uchwyt GoPro do trzymania w ręce, wysięgnik do selfie i statyw do kamery GoPro.

Statyw Fusion Grip GoPro

Statyw Fusion Grip GoPro to doskonałej jakości statyw, który posłuży Ci również jako wysięgnik albo uchwyt. Nóżki, które ma statyw Fusion Grip GoPro są zakończone magnesami, więc możesz być zupełnie spokojny. Statyw nie rozłoży się wbrew Twojej woli. Możesz go postawić na każdej gładkiej powierzchni. Ma też blokadę, która zapobiegnie niespodziewanemu złożeniu się. Po rozłożeniu osiąga maksymalnie 56 cm. Pasuje do każdego typu kamery GoPro.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *