akcesoria

Uchwyty do GoPro dostosowane do Twoich potrzeb

Dzisiaj przegląd uchwytów do kamer GoPro. Co wybrać? Krótki uchwyt do GoPro? Uchwyt teleskopowy do GoPro? Uchwyt obrotowy GoPro? Na wakacjach uchwyty są szczególnie przydatne, kiedy chcesz zrobić dużą ilość ujęć w jak najlepszej jakości. W sklepach znajdziesz różnego typu uchwyty GoPro.

Krótki uchwyt do GoPro

Przykładem takiego uchwytu jest krótki uchwyt do GoPro typu Shorty. Jest to idealny gadżet, jeśli nie zależy Tobie teleskopowym uchwycie, tylko szukasz małego statywu, który zmieści się w kieszeni spodni. Krótki uchwyt do GoPro typu Shorty może Ci posłużyć jako wysięgnik i statyw. Maksymalna długość uchwytu po jego rozłożeniu to 22,7 cm. Po złożeniu zajmuje jedynie 11,7 cm. Krótki uchwyt do GoPro typu Shorty pasuje do wszystkich kamer GoPro.

Teleskopowy uchwyt do GoPro – GoPro El Grande Selfie Stick

Teleskopowy uchwyt do GoPro to GoPro El Grande Selfie Stick. Jest to aluminiowy wysięgnik teleskopowy, którego możesz używać w każdych warunkach atmosferycznych. Rozłożysz go maksymalnie do długości 97 cm, więc swobodnie możesz robić ujęcia z dystansu. Uchwyt teleskopowy do GoPro wyposażony jest w głowicę kulową i szybkozłączkę, dzięki którym możesz precyzyjnie ustawić kamerę GoPro. Może też posłużyć jako statyw do Twojej kamerki.

Teleskopowy uchwyt do GoPro o dużym zasięgu

Inny teleskopowy uchwyt do GoPro to monopod teleskopowy o długości do 100 cm. Dodatkowo jest rączka o długości 12 cm. Dobrze leży w ręce i nie ma obawy, że się z niej wyśliźnie. Maksymalne obciążenie, które wytrzyma ten teleskopowy uchwyt do GoPro to 1 kg. Jest kompatybilny z wszystkimi kamerkami amerykańskiego producenta GoPro.
Najdłuższy teleskopowy uchwyt do GoPro ma osiąg do 300 cm. Ma dobrze przylegającą rączkę i blokadę, która zapobiegnie złożeniu się uchwytu.

Uchwyt obrotowy do GoPro

Ciekawą opcją może być dla Ciebie uchwyt obrotowy do GoPro. Jest to wysokiej jakości samoprzylepny uchwyt. Dzięki niemu możesz mocować kamerę GoPro pod dowolnym kątem i tworzyć unikalne ujęcia do Twoich zdjęć i filmików. Zobacz więcej na https://www.gohd.pl/kategoria/uchwyty/teleskopowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *