akcesoria

Wakacyjny niezbędnik akcesoriów do kamer GoPro

Czas wakacyjny w pełni, przygotowania do letnich wyjazdów trwają. Warto, aby w Twojej walizce obok kamery GoPro znalazło się jeszcze kilka przydatnych sprzętów. Tak więc dzisiaj przegląd akcesoriów do kamer GoPro. Zaczynamy!

Ładowarka samochodowa do kamery GoPro Hero

Ładowarka samochodowa do kamery GoPro Hero daje Ci możliwość szybkiego ładowania dwóch kamer jednocześnie. Co więcej możesz jednocześnie ładować swoją kamerę GoPro Hero, jak i nagrywać nią materiał.

Pilot Smart Remote do kamer GoPro

Ciekawą propozycją jest wodoszczelny pilot do kamer GoPro – GoPro Smart Remote. Dzięki niemu sterujesz swoją kamerą z odległości nawet 180 metrów. Pilot ma wbudowany wyświetlacz, dzięki któremu podglądasz widok z kamery. Możesz go zamontować na rękę lub plecak. Poza tym ma funkcję TAG, która pozwala na oznakowanie konkretnego momentu filmiku. GoPro Float

GoPro Float

GoPro Float to gąbka wypornościowa pasująca do serii GoPro Hero 5 Black i GoPro Hero 6 Black, dzięki której Twoja kamerka nie ma szans na zatonięcie. Gąbka jest w intensywnie pomarańczowym kolorze, więc łatwo będzie ją znaleźć. Gąbkę mocuje się do obudowy kamery sportowej GoPro.

GoPro Anti Fog Inserts

GoPro Anti Fog Inserts to wkładki pochłaniające wilgoć. Mogą się przydać w wielu sytuacjach, zwłaszcza jeśli uprawiasz sporty ekstremalne.

GoPro chesty

Szelki montażowe GoPro chesty to idealne rozwiązanie dla miłośników wszelkiego rodzaju sportów ekstremalnych. Dzięki szelkom możesz zamocować kamerę GoPro na klatce piersiowej i nagrać unikalne filmiki.

Uchwyt GoPro Grenade Grip

Uchwyt GoPro Grenade Grip jest niewielkich rozmiarów (ze spokojem zmieścisz go w plecaku albo kieszeni) i ma stosunkowo małą wagę (waży 85 gram). Jest bardzo poręczny, co pozwala na stabilizację obrazu podczas robienia ujęć.

Monopod 3-Way GoPro

Monopod 3-Way GoPro to łamany monopod, którego możesz użyć w trzech różnych wariantach – jako uchwyt GoPro do trzymania w ręce, wysięgnik do selfie i statyw do kamery GoPro.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *