sprzęt

Co warto wiedzieć o serii GoPro Karma?

GoPro Karma to stosunkowo nowa propozycja amerykańskiego producenta kamer sportowych. Co się na nią składa?

Dron GoPro Karma

Najważniejsza propozycja z serii GoPro Karma to dron GoPro Karma. Pasuje do niego kamera GoPro Hero 6 i kamera GoPro Hero 5 (Uwaga! Nie pasuje do modelu GoPro Fusion 360. Z kolei jeśli chcesz zamontować na nim kamerę GoPro Hero 4, to musisz uwzględnić zakup osobnej ramki). Dron jest stosunkowo prosty w obsłudze, steruje się nim wręcz intuicyjnie. Potwierdzają to użytkownicy GoPro, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kręceniem filmów z drona. Jest też bardzo łatwy w transporcie i kompaktowy. Z łatwością spakujesz go na wakacyjny wyjazd i nie będziesz miał żadnych problemów ze złożeniem go na miejscu.

Jakość obrazu z drona GoPro Karma

Obrazy, które można uzyskać zaskakują stabilnością – o którą można by się było obawiać. Jest to efekt, który można osiągnąć między innymi przy pomocy stabilizatora GoPro Karma Grip. Jeśli fascynują Cię ujęcia kręcone z wysokości, to dron GoPro Karma jest dla Ciebie.

Akcesoria GoPro Karma

Do drona GoPro Karma możesz dokupić różne akcesoria. Może być to na przykład zapasowe podwozie Landing Gear do GoPro Karma, czy zapasowe ramiona. Możesz też dokupić dodatkowy akumulator o pojemności 5100 mAh 14,8 V. Umożliwi on do 20 minut lotu drona. Producent oferuje też przedłużkę GoPro Extension do gimbala ręcznego GoPro Karma Grip. Dzięki niej będziesz mógł odłączyć rączkę od gimbala. Dobrze ją mieć, jeśli korzystasz z GoPro Karma Grip na klatce piersiowej lub na kasku. Przedłużka ma ok. 90 cm długości.

Stabilizator ręczny GoPro Karma Grip

Stabilizator ręczny GoPro Karma Grip składa się z dwóch elementów: pracującego na trzech osiach stabilizatora, który pasuje do drona GoPro Karma oraz z uchwytu GoPro Grip Handle. Uzyskasz dzięki nim najwyższej jakości zdjęcia bez żadnych drgań. Gimbal ma osobne zasilanie, które pozwoli Ci na ok. 100 minut pracy. W rękojeść wbudowane są przyciski funkcyjne do obsługi kamery GoPro.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *