sprzęt

Więcej o zaletach kamery GoPro Hero 6 Black

Nowość w kamerze GoPro Hero 6 Black to komenda głosowa GoPro Turn On, którą możesz najpierw uruchomić kamerę, a potem – uruchomić nagrywanie materiału. W ten sposób bez użycia rąk w kilka chwil rozpoczynasz nagrywanie. GoPro Hero 6 Black ma też moduł GPS zapisujący dane miejsca, w którym kręcisz właśnie ujęcie. Możesz geotagować nagrywany w czasie Twoich wyjazdów materiał albo przypisywać ujęciom takie dane jak: pokonywana trasa, Twoja prędkość na danym etapie, wysokość nad poziomem morza. Kamera GoPro Hero 6 Black pozwala na zanurzenie do głębokości 10 metrów.

Jakość nagranego materiału

Nagrywane filmy są w rozdzielczości 4K i 60 klatek na sekundę oraz 1080p i 240 klatek na sekundę. Daje to imponującą jakość nagrywanego materiału, a jednocześnie umożliwia ujęcia typu slow-motion. Zdecydowaną zaletą jest też czterokrotny Zoom w jakości Full HD, dzięki czemu nie musisz bardzo blisko podchodzić to obiektów, które chcesz nagrać lub sfotografować. Koniecznie wypróbuj robienie zdjęć nocą – będziesz zaskoczony efektem.

Akcesoria GoPro

Kamera GoPro Hero 6 Black jest kompatybilna z ponad trzydziestoma akcesoriami GoPro, między innymi z dronem z serii GoPro Karma, uchwytami, statywami i ładowarkami. Wiele z nich może się przydać w trakcie wyjazdów, a niejednokrotnie znacząco ułatwią Ci życie.

GoPro QuikStories

GoPro QuikStories to opcja, którą znajdziesz w GoPro Hero 5 Black i GoPro Hero 6 Black. Dzięki funkcji Bluetooth kładziesz swoją kamerę GoPro Hero 6 black obok telefonu komórkowego, a materiał automatycznie podlega przetwarzaniu i montażowi. GoPro Hero 6 Black dysponuje też połączeniem WiFi o dwóch pasmach częstotliwości – 2,4 gHz i 5 GHz. Szkoda Ci czasu na samodzielny montaż i edycję filmików? GoPro Quikstories to zdecydowanie jest to opcja dla Ciebie. Jeśli montaż filmiku, który przygotuje aplikacja nie będzie Tobie odpowiadał, to możesz go bez problemu edytować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *